DIŞ TİCARET UZMANLIK

EĞİTİMİ

Temel Akademi Dış Ticaret Kursunun içeriğinde ne var?

İthalat ve ihracat işlemleri ile ilgili bütün terimleri, prosedürleri ve dış ticarette kullanılan belgeleri uygulamalı olarak öğrenebileceğiniz, mevzuat hakkında detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz ve Dış Ticaret konusunda uzmanlaşabileceğiniz detaylı bir eğitim.​

Temel Akademi Dış Ticaret Eğitiminde ilave olarak dış ticaret ile ilgili​

- Dış ticaret ve E-ticaret

- Dış ticarette Pazarlama

- Dış ticarette Lojistik 

dersleri de uzman eğiticilerimiz tarafından anlatılmaktadır.

Temel Akademi Dış Ticaret Kursuna kimler katılmalı?

  • İthalat -İhracat sektöründe çalışıp bilgilerini pekiştirmek ,kendini geliştirmek isteyen herkes MEB onaylı sertifika ile Dış Ticaret Uzmanı olabilir kariyeriniz için yeni ufuklar açabilirsiniz

  • İş arayan ve kariyerini dış ticaret alanında planlayan adaylar; Sertifikalı ve donanımlı birer meslek elemanı olarak kariyerinizde ilerlemeniz ve yükselmeniz daha kolay olacaktır.

  • İthalat - İhracat yapan firma çalışanları veya sahipleri; Bilgilerinizi pekiştirin , ufkunuzu genişletin ve satışlarınızı arttırın!

  • İthalat - İhracat yapmayı düşünen firma çalışanları veya sahipleri; Dış Ticaretten korkmayın! Dış Ticareti öğrenin, yeni pazarlar, yeni ürünler bulun firmanızı bir üst seviyeye taşıyın!

  • Kendi firmasını kurup İthalat-İhracat yapmayı düşünen girişimciler; Bütün dünyayı kendine pazar olarak hedefleyen girişimciler Dış Ticaret eğitimi sonunda güvenli bir şekilde yeni pazarlara açılacaksınız.

Temel Akademi Dış Ticaret

Kurs Sonunda Alınacak Belge

 

Temel Akademi Dış Ticaret Kursu Sonunda Milli Eğitim Bakanlığı'nın gözetimi altında yapılacak sınavda başarılı olan kursiyerler MEB Onaylı "Dış Ticaret Elemanı Sertifikası"  verilecektir. 

Emlakçılık Sertifikası

BU EĞİTİM KOSGEB DESTEĞİ KAPSAMINDADIR 

Temel Akademi Dış Ticaret Kursu  için KOSGEB den destek alabilirsiniz 

Eğer firmanız KOSGEB e bağlı bir KOBİ ise firma çalışanları, ortakları ve yöneticilerinin katılacağı Temel Akademi Dış Ticaret Eğitimleri KOSGEB Eğitim destekleri kapsamında değerlendirilmektedir.

Firmanızın bu kapsamda kurumumuza ödeyeceği eğitim ücretinin %50 sini KOSGEB den geri alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayabilir

0546 4570082

veya

http://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/1230/genel-destek-programi

ziyaret edebilirsiniz.

Dış Ticaret Kursumuza Katılıp 

MEB Onaylı Sertifikanızı

almak istiyorsanız

0546 4570082  

telefondan bizi arayabilirsiniz.

Veya aşağıdaki formu doldurun

biz sizi arayalım