Adalet Bakanlığı Tercümanlık Sınavı

November 16, 2017

T.C. Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan Tercümanlık Sınavın'ı başarıyla geçerek İşaret Dili tercümanı olmaya hak kazanan kursiyerlerimizi tebrik eder, bundan sonraki hayatlarında başarılarının devamını dileriz.

İşitme Engelliler Derneği Ziyareti

October 20, 2017

Temel Akademi İşaret Dili Eğitmenimiz Arzugül Taşoluk ile beraber "İşaret Dili" ve "İşaret Dili Öğreticilik ve Tercümanlık" kurslarımızın, kursiyerleri İşitme Engelliler Derneğini ziyarette bulundular ve keyifli vakit geçirildi.

Finansbank Çağrı Merkezi İşaret Dili Eğitimi

September 24, 2017

Finansbank Çağrı Merkezi İşaret Dili Eğitimimiz tamamlanmıştır.Eğitmenimiz Arzugül Taşoluk ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

İşaret Dili Tanışma Toplantısı

August 04, 2017

Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz İşaret Dili Tanışma Toplantımıza katılan herkese teşekkür ederiz.

Oldukça eğlenceli geçen etkinliğimizde, kursiyerlerimiz İşaret Dili ile tanışıp,12 Ağustos Cumartesi başlayacak olan kursumuz hakkında temel bilgileri aldı.

Arçelik Çayırova Fabrikası İşaret Dili Eğitimi

May 15, 2017

Arçelik Çayırova Fabrikası çalışanlarının katıldığı  İşaret Dili Eğitimimizi başarıyla bitirmiş bulunuyoruz. Eğitmenimiz Arzugül Taşoluk ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

İşkur Kursumuz Mezuniyet

February 25, 2017

İşkur işbirliği ile düzenlenen Hasta ve Yaşlı refakatçisi kursumuz başarı ile bitmiştir.  4 aydır emek veren tüm Eğitmenlerimize ve Kursiyerlerimize teşekkür ediyoruz. Kursiyerlerimize bundan sonraki iş hayatlarında başarılar diliyoruz.

İletişim ve Müşteri İlişkileri Yönetimi

December 17, 2016

İstanbul Gümrüğü  Perakende Satış İşletme Müdürlüğü personel ve yöneticilerinin katıldığı İletişim ve Müşteri İlişkileri Yönetimi eğitimimiz başarı ile tamamlanmıştır. Sayın katılımcılarımıza ve değerli eğitimcimiz Sayın Adnan Bayrak'a teşekkür ederiz. 

Liderlik ve Yönetim Becerileri Eğitimi

December 06, 2016

Başbakanlık Devlet Arşivleri G.Müdürlüğü Osmanlı Arşivleri Daire Başkanlığı çalışanlarına yönelik düzenlediğimiz Liderlik ve Yönetim Becerileri eğitimimize katılan  Başkanlık  yöneticilerine  ve değerli hocamız Sayın Adnan Bayrak'a teşekkür ederiz. 

Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Eğitimi

November 30, 2016

Başbakanlık Devlet Arşivleri G.Müdürlüğü Osmanlı Arşivleri Daire Başkanlığı çalışanlarına yönelik düzenlediğimiz Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler eğitimimizden görüntüler. Başkanlık personeline ve yöneticilerine katılımlarından dolayı ve değerli hocamız Sayın Adnan Bayrak'a emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. 

Hasta ve Yaşlı Refakatçisi kursumuzdan görüntüler

November 28, 2016

Hasta ve Yaşlı Refakatçisi kursumuzun  eğitimleri devam ediyor. Kursiyerlerimiz tecrübeli ve değerli hocalarımızdan aldıkları teorik bilgileri uygulamalarla pekiştirerek  donanımlı birer meslek elemanı olma yolunda hızla ilerliyorlar.

İŞKUR kursumuz başladı.

October 16, 2016

ÜCRETSİZ ve İSTİHDAM GARANTİLİ "Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi" mesleğindeki İŞKUR kursumuz başladı.

Kursiyerlerimiz meslek elemanı olmak için ilk adımlarını attılar.

Yaklaşık 4 ay boyunca görecekleri yoğun eğitimden sonra MEB onaylı sertifika alarak sertifikalı birer meslek elemanı olacaklar.Kurslarımıza kayıt olmak için geç kalmadınız.Sizde kayıt olun meslek elemanı olmak için ilk adımınızı atın.

Ücretsiz İŞKUR kursumuzun için kursiyer seçimleri devam ediyor

October 04, 2016

Hasta ve Yaşlı Refakatçisi mesleğinde düzenlenecek olan  "Ücretsiz"  İŞKUR kursumuz için kursiyer seçimleri başladı.İŞKUR  tarafından finanse edilen ve İŞKUR a kayıtlı işsizlere yönelik düzenlenen kursumuz İstihdam Garantili olup kurs bitiminde kursiyerler işe yerleştirilecektir.Eğer iş arıyorsanız ve bir mesleğiniz olsun istiyorsanız bu kursumuza mutlaka katılmalısınız. Kursa kayıt yaptırmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ücretsiz İŞKUR kursumuz 10 Ekimde başlıyor

September 27, 2016

Hasta ve Yaşlı Refakatçisi mesleğinde düzenlenecek olan  "Ücretsiz"  İŞKUR kursumuz 10 Ekim Pazartesi günü başlıyor.İŞKUR tarafından finanse edilen ve İŞKUR a kayıtlı işsizlere yönelik düzenlenen kursumuz İstihdam Garantili olup kurs bitiminde kursiyerler işe yerleştirilecektir.

Eğer iş arıyorsanız ve bir mesleğiniz olsun istiyorsanız bu kursumuza mutlaka katılmalısınız.

Ilgaz Girişimcilik eğitimi tamamlandı

May 12, 2016

Firmamız eğitmenlerinden Demir Çulhacı tarafından verilen Ilgaz Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından düzenlenen KOSGEB destekli Girişimcilik eğitimleri başarı ile tamamlanmıştır. Tüm katılımcılara ve Eğitmenimiz  Sayın Demir Çulhacı'ya teşekkür ederiz.

İşaret Dili Kursunu bitiren kursiyerlerimiz MEB Onaylı Sertifikalarını Aldılar.

May 01, 2016

İşaret Dili Kursunu bitiren kursiyerlerimiz MEB Onaylı Sertifikalarını aldılar.Kendilerine bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz.Eğitmenimiz Sayın Dilek Yalçın'a teşekkür ederiz.

Çankırı KOSGEB Girişimcilik eğitimi tamamlandı

April 16, 2016

Eğitmenlerimizden Demir Çulhacı tarafından verilen ve Çankırı KOSGEB tarafından 2 grup halinde düzenlenen Girişimcilik eğitimleri başarı ile tamamlanmıştır. Tüm katılımcılara ve Eğitmenimiz  Sayın Demir Çulhacı'ya teşekkür ederiz.

Emirgazi Kaymakamlığı Personeline İşaret Dili Eğitimi

March 31, 2016

MEVKA tarafından finanse edilen Emirgazi Kaymakamlığı tarafından projelendirilen ve firmamız Temel Akademi tarafından verilen kaymakamlık personeline İşaret Dili eğitimimiz başarı ile tamamlanmış ve katılımcılara belgeleri verilmiştir.Tüm katılımcılara ve eğitmenimiz Sayın Ayşegül Yıldırım'a teşekkür ederiz.

Please reload