2030554666958750
top of page

Kurumsal Eğitimler 

KURUMSAL

İŞARET DİLİ

EĞİTİMİ

Programın Amacı:

Temel Akademi Kurumsal İşaret Dili eğitimleri ile amaçlanan;

Katılımcılara temel düzeyde işaret dili öğreterek , iş hayatlarında ve özel hayatlarında işitme engellilerle rahatça iletişim kurabilmeleri için gerekli olan bilgi ve becerileri kazandırmaktır.
İş yerlerinde İşitme Engelli Vatandaşlarımıza hizmet verenler ve/veya çalıştıkları iş yerinde işitme engelli çalışanları olup bu çalışanları ile dğer çalışanları arasında iletişim kurmak isteyen firmalar, kamu kurum ve kuruluşları bu eğitimi alabilir. Bu eğitime firmaların kurum ve kuruluşların tüm çalışanları yöneticileri katılabilir.

Eğitim İçeriği ve Planı 

Temel Akademi  eğitim öncesi kurumunuz veya firmanız ile iletişime geçerek eğitime kimlerin katılacağını, katılımcıların profilini ve ihtiyaçlarınızı tespit eder.

Hazırlanmış olan eğitim içeriğinden hangisinin kurumunuza/firmanıza uygun olacağının karşılıklı olarak belirlenir ve bundan sonra eğitim planlanır.

Eğitimde öncelikle temel işaret dili kelime ve kavramları öğretilir. Bu kelime ve kavramlar günlük dilde kullanılan kelimeler ve kavramlardır. Daha sonra eğer talep ederseniz firmanızın veya kurumunuzun faaliyet konusu ile ilgili kelime ve kavramlar katılımcılar öğretilir.

örneğin eğer bir banka çalışanları eğitim alıyorsa onlara temel işaret dili öğretildikten sonra bankacılık ile ilgili kelime ve kavramlar öğretilir.

Eğitim tamamen uygulamalı ve karşılıklı konuşma şeklinde yapılır.

Kurumlara veya Firmalara İşaret Dili Tercümanlık Hizmeti

Firma olarak İşaret Dili Tercümanına ihtiyacınız olursa aynı zamanda İşaret Dili tercümanı olan eğitimcilerimiz ile  size tercümanlık hizmeti sunuyoruz.

İşinizle ilgili toplantınızda veya kurum içi yapılacak bir eğitiminizde İşaret Dili Tercümanına ihtiyacınız varsa tamamı İşaret Dili Tercümanı olan Uzman Eğitimcilerimizle size İşaret Dili Tercümanlık hizmetini sunuyoruz.

Toplantınızda veya vereceğiniz eğitimde işitme engelli misafirleriniz veya katılımcılar varsa sizin anlattıklarınız onlara birebir çevirecek uzman tercüman olan eğitmenlerimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.        

Tamamlanan Eğitimlerimizden Görüntüler

Opet

Opet Kurumsal İşaret Dili Eğitimi

Finansbank

Finansbank Kurumsal İşaret Dili Eğitimi

Arçelik

Arçelik Kurumsal İşaret Dili Eğitimi

Kurumsal İşaret Dili

ICBC Bank Kurumsal İşaret Dili Eğitimi

Kurumsal İşaret Dili Eğitimi

Karaca Züccaciye Kurumsal İşaret Dili Eğitimi

bottom of page