MESLEĞİNİZİ

KEŞFEDİN

Ortaokul - Lise Öğrencileri (11-18 yaş)

Üniversite Öğrencileri

Yüksek Lisans Öğrencileri

Kariyer Planı yapan herkes

ÖĞRENCİNİZİ

KEŞFEDİN

Ebeveynler

Öğretmenler

Rehberlik Uzmanları

Okul Yöneticileri

Öğrenci Koçları

Danışmanlar

Sen Kimsin?

Kendini Tanı Mesleğini Seç !

Seçimini Mutlu Olmak İçin Yap

Güçlü Yönlerini Tanı

Risklerini Keşfet

Doğru Mesleği Seç

 CharacterIX

ÖSYM kitapçığıyla tam entegre çalışan meslek envanteridir.

CharacterIX

Kişilerin özellik ve davranışları hakkında en doğru ve en isabetli sonuçlar veren enneagram metodolijisi üzerine inşa edilmiş olup

%100 yerli

bir kişilik envanter analizidir.

 

CharacterIX  MESLEK SEÇİMİNDE NASIL KULLANILIR?

Hayatımızda en önemli seçimlerin başında MESLEK SEÇİMİ gelmektedir. Bu seçimin en doğru bir şekilde yapılması için kişinin kendini analiz etmesi ve kararını bu analiz sonucuna göre vermesi gerekir.

* Kişinin güçlü yönlerini tanımalı, (Neleri tutkulu yapmaktan hoşlanır)
* Güçlendirilmesi gereken yönlerini bilmeli
* Potansiyel risklerini bilmeli

Bütün dünyada kabul görmüş bireyin güçlü yanlarına dönük bir alanda meslek seçmesinin o kişiyi hayata karşı daha yetkin, mutlu ve başarılı kılacağı kesindir. En güçlü yönlerinizi en güçlüden güçsüze doğru sıralayın. Bu konuda sonuçlarınızın başkalarının da gözünden nasıl göründüğünü etki altında kalmadan sorgulayın.

CharacterIX  

Okul raporlama sistemi ortaokul,lise öğrencilerine uygulanabilen 2 ayrı envantere sahiptir. Bunun yanında üniversite ve lisans üst eğitim yapan öğrencilere içi mesleklerinin hangi alanda uzmanlaşmaları gerektiğini de belirler.

Öncelikle öğrencinin kişilik özellikleri, güçlü yönler,güçlendirilmesi gereken yönler,potansiyel riskler ,uyum tablosu,düşünce,iletişim tarzınız ile beraber gelişme önerileri sunulur. Sonra eğitim hayatı ve arkadaşlıkları,öğrenme tarzı ve ortamları,ebeveynlerin yaklaşım tarzı ,rehberlik ve psikolojik ve sosyal uyum seviye tespiti yapılır.

Son olarak ÖSYM kitapçığı ile tam entegre çalışan mesleki yönelim raporu sunulur.

CharacterIX Mesleki Yönelim Raporunu incelediniz.

Diğer raporlarımız hakkında detay bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz?

CharacterIX  Raporlarını nasıl edinebilirim?

CharacterIX raporları kişiye özel olarak oluşturulmaktadır. Bu raporu oluşturmak için online olarak test sorularını cevaplamanız gerekmektedir. Test için size şifre kurumumuz tarafından verilecektir. Sorulara verdiğiniz cevaplara göre kişilik analizi raporunuz oluşturulacak ve e-posta adresinize gönderilecektir.

CharacterIX  Raporlarını yorumlama konusunda ne gibi çalışmalar yapıyorsunuz?

CharacterIX raporları kişiye özel olarak ve oldukça detaylı bir şekilde oluşturulmaktadır. Raporu yorumlama konusunda danışmanlarımız size yardımcı olabilir. Ancak bunun için önceden randevu almanız gerekmektedir. Danışmanlık hizmetimiz için ayrı bir ücret ödenmesi gerekir.

CharacterIX  Mesleki Yönelim Raporunu öğrenci/ler için satın almak istiyoruz. Nasıl bir yol izlemeliyiz?

CharacterIX Okul Raporlama sistemi için bizimle iletişime (0546 4570082) geçebilirsiniz. Okul ve Eğitim Kurumlarına özel fiyat uygulamalarımız vardır. Ayrıca Okulda bulunan rehberlik ve danışmanlık servisiniz için raporları yorumlama eğitimleri verilmektedir.

CharacterIX  İnsan Kaynakları Raporu ile ilgileniyoruz.  Nasıl bir yol izlemeliyiz?

CharacterIX İnsan Kaynakları Raporu firmalar ve kurumlara özel olarak tasarlanabilir. Kurumsal İnsan Kaynakları raporu için bizimle iletişime (0546 4570082) geçebilirsiniz. Kurumsal raporlamalar için özel fiyat uygulamalarımız bulunmaktadır. Ayrıca İnsan Kaynakları yöneticileri ve uzmanları için raporları yorumlama eğitimleri verilmektedir.

Daha detaylı bilgiler için bizi arayabilirsiniz

0546 4570082

veya aşağıdaki iletişim formunu doldurursanız

biz sizi arayabiliriz. 

İletişim Formu

Mesajınız bize ulaşmıştır. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkürler.