2030554666958750
top of page

Kurumsal Eğitimler 

KURUMSAL

MS OFFICE PROGRAMLARI

EĞİTİMİ

Genel Bilgi

Temel Akademi  Kurumsal MS Ofis Programları Eğitimi , Üç temel Ofis programı (Excel-Word-Power Point) detaylı bir şekilde katılımcılara öğretilmesini amaçlamaktadır.

Bu programlar Kelime işlemci programı Word, Elektronik tablolama programı Excel ve Sunu hazırlama programı Power Point’tir. Ayrıca dilerseniz bu programlara ek olarak Outlook  eğitimi de alarak MS Office Outlook programı hakkında da bilgiler edinebilirisiniz. 

Temel Akademi  Kurumsal MS Ofis Programları Eğitiminde her program için 12 saat eğitim yapılır. Ancak bu süre katılımcıların profili ve firma talebine göre değişebilir. Bu eğitim TEMEL seviyede bilgileri kapsar.  Bütün programlarda katılımcılar bilgisayar başında bire bir uygulama yaparak kendi konusunda uzman ve son derece tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde çalışırlar.

Temel Akademi Kurumsal Ofis programları eğitimi ile firmanızın çalışanlarına isterseniz kendi yerinizde isterseniz bizim kurumumuzda eğitim verebiliriz. Eğitimlerimiz her üç programı kapsayacağı gibi ihtiyacınız olan herhangi bir program için de verilebilir.               

Ayrıca  Yönetici ve Üst Düzey yöneticilere yönelik Özel Microsoft Ofis Eğitimleri ile eğitimlere katılmaya vakit bulamayan profesyonellere kendi iş yerlerinde veya bizim kurumumuzda ve kendilerine uygun saatlerde Özel MS Office eğitimi veriyoruz.

Kurumsal ve özel eğitimlerde öncelikle kurumunuz veya siz ziyaret  edilerek ihtiyaçlarınız tespit edilmekte ondan sonra eğitim programı ve planı tasarlanmaktadır.

MS Office Excel Eğitimi

Temel Seviye Excel Eğitimi

Microsoft Office Excel programı bugün iş hayatında kullanılan en temel ofis programlarının başında gelmektedir. Excel programını etkili kullanan kişiler çalışmalarını kısa zamanda başarılı bir şekilde tamamlamakta böylece iş hayatlarında bir adim öne çıkmaktadırlar. Hangi pozisyonda ve hangi sektörde olduğunuz fark etmez, iş hayatınızda mutlaka bilmeniz gereken en temel ofis programı Excel'dir.

Temel Akademi Excel Eğitimi ; Başlangıç - İleri ve Uzman seviyeleri ile katılımcılarına bu önemli ofis programını belli bir sistem içinde ve kolaylıkla öğretmeyi amaçlamaktadır.

Başlangıç Seviye Excel Kursu daha önce hiç Excel kullanmamış ya da çok az Excel bilgisine sahip olanlar için hazırlanmış bir programdır. Ancak bu eğitime katılmak için katılımcıların temel bilgisayar bilgisine sahip olmaları gerekmektedir..

Bu seviyeyi bitiren katılımcılar daha sonra isterlerse İleri ve Uzman seviye kurslarımıza katılarak Excel bilgilerini üst düzey seviyeye taşıyabilirler.

Temel Seviye Excel Eğitimine Kimler Katılmalı

 • Firmaların raporlama biriminde (muhasebe,finans,satış,pazarlama,üretim vb ) çalışanlar veya yeni işe başlayanlar

 • Kendi işinde kullanmak ve raporları,listeleri kolayca düzenlemek isteyenler

 • Firma yöneticileri size gelen raporları , listeleri hızlı ve kolay bir biçimde anlamak ,düzenlemek ve  yorumlamak için bu eğitimimize mutlaka katılmalısınız.

İleri Seviye Excel Eğitimi

Temel Akademi İleri Excel Eğitimi ile amaçlanan belli düzeyde Excel bilgisine sahip olanların akademik veya profesyonel iş hayatlarında karşılaşabilecekleri sorunlara etkin çözümler bularak kariyerlerinde hızla ilerlemelerini sağlamaktır.

Her sektörden firmanın özellikle finans, muhasebe, satış,pazarlama,üretim gibi yoğun veri girişlerinin yapıldığı ve daha geniş datalar ile raporlamalara ihtiyaç duyulan  bölümlerde çalışanlar için ileri seviyede Excel öğrenmek oldukça önemlidir.

Temel Akademi Kurumsal  İleri Excel Eğitiminde Formüller, grafikler, veri çözümlemeleri, senaryoları ve makroları gibi Excel programının ileri seviye özellikleri uygulamalı bir şekilde uzman ve deneyimli eğiticilerimiz tarafından anlatılacaktır.

İleri Seviye Excel Eğitimine Kimler Katılmalı

 • Firma ve Kurumlarda , İnsan Kaynakları, Muhasebe, Finans, Satış,Pazarlama,Üretim vb yoğun veri girişlerinin ve raporlamaların yapıldığı bölümlerde çalışan herkes,

 • Büyük datalar ile çalışan ve bu datalardan raporlar oluşturan profesyoneller,

 • Çalışan ekip,takım ve grupları yöneten raporları çözümleyecek karar verici orta ve üst düzey yöneticiler

MS Office Word Eğitimi

MS Office WORD , kelime işlemci bir yazı programdır. Word programını kullanarak belgeler ve metinler     oluşturabilir oluşturabilir bunları özelleştirerek istediğiniz şekil, renk, vb özellikler ile biçimlendirebilir ve sunabilirsiniz. Ms Office Word programı ile çok kısa bir sürede yazılı bir metini istediğiniz şekile sokabilirsiniz.

İş hayatınızda neredeyse en yoğun kullanılan yazı programı olan MS Word programını öğrenerek belge,broşür, mektup, rapor ve sunumlar gibi sayısız dökümanı  kolayca hazırlayabilir ,özel şablonlar ya da düz metinler için sizler de etkileyici ve farklı sonuçları elde edebilirsiniz.

Temel Akademi MS Office Word Eğitimi ; kendi konusunda uzman ve son derece tecrübeli eğitmenler eşliğinde baştan sona kadar uygulamalı olarak verilmektedir.Bu eğitim size iş ve akademik hayatının en önemli ofis programını en basitten başlayarak en ileri seviyeye kadar öğretmeyi hedeflenmektedir.

Temel Akademi Kurumsal MS Office Word Eğitimi ; Eğitim süremiz 12 saat olarak planlanmıştır. Ancak katılımcıların profiline ve firma talebine göre bu süre değişiklik gösterebilir.   

MS Office Word Eğitimine Kimler Katılmalı

 • Firma ve Kurumlarda yazı programı kullanarak yazışmalar yapan, doküman hazırlayan tüm çalışanlar

 • İster KOBİ isterse büyük ölçekli firmada, her departmanda belge,broşür,mektup,rapor ve sunum gibi dokümanları hızlı ve etkili bir biçimde hazırlamak ve kendini geliştirmek isteyen çalışanlar , yöneticiler

 • Kurumsal olarak firma çalışanları, yöneticiler sizlere hazırladığımız eğitim içeriği ile artık firmanızda bu programı herkes etkili bir biçimde kullanacaktır.

MS Office Power Point Eğitimi

MS OfficePowerPoint, Türkiye’de ve Dünya’da en çok kullanılan sunum hazırlama aracıdır.

Temel Akademi MS Office PowerPoint eğitiminde, A’dan Z’ye bu sunum hazırlama programı öğretilmektedir. Bu eğitim sonunda artık siz de kendi sunumlarınızı kolayca hazırlayabilir, kişisel ya da kurumsal çalışmalarınızda kullanacağız sunum dosyaları oluşturabilirsiniz.

Bu eğitimde, kolayca sunum hazırlamayı öğrenmenizin yanında, sunumunuzu nasıl çeşitlendirebileceğiniz, geliştirebileceğinizi ve nasıl biçimlendireceğinizi de öğreneceksiniz.

Bugün iş hayatında, PowerPoint sunum hazırlama programı bilmeniz gereken en temel ofis programlarından biridir. Bu eğitim size en basitten başlayarak en ileri seviyeye kadar sunum programını öğretmeyi hedeflemektedir

Temel Akademi MS Office PowerPoint Eğitimi ; 12 saat olarak planlanmaktadır.Ancak katılımcıların profili ve firma talebine göre bu süre değişebilmektedir.

MS Office Power Point Eğitimine Kimler Katılmalı

 • Firma ve Kurumlarda sunum hazırlama programını  kullanarak sunumlar hazırlanan her bölümdeki çalışanlar

 • Etkili sunum hazırlamak isteyen her seviyedeki profesyoneller

 • Kurumsal olarak firma çalışanları, yöneticiler sizlere hazırladığımız eğitim içeriği ile artık firmanızda bu programı herkes etkili bir biçimde kullanacaktır.

bottom of page