RUSÇA KURSU

ŞİMDİ MALTEPE'DE

Rusça Öğrenmek

Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı 

TEMEL AKADEMİ

RUSÇA DİL KURSLARI

Rusça

Kurs

Programı

Başlangıç Seviyesi 

A1 - 60 saat

A2 - 60 saat

 

Orta Seviye 

B1 - 60 saat

B2 - 60 saat 

8-10 Kişilik Sınıflar

MEB ONAYLI PROGRAM

Rusça

Özel 

Ders

Anadili Rusça Olan

Hocalardan 

Özel Ders

Rusça-İngilizce

Rusça-Türkçe

Özel Ders

HAFIZA TEKNİKLERİ

&

ZİHİN HARİTALARI İLE

3 saatte

RUSÇA

Yabancı Dil Öğrenmek

Bu teknikler ile artık çok kolay!

Bu programa katıldıktan sonra

Rusça Kurs Programımıza katılarak Rusça'yı çok hızlı ve kolay bir biçimde öğreneceksiniz.

3 saatte RUSÇA için katılımcılar ne dedi?

Hafıza Teknikleri & Beyin Haritaları ile 3 saatte RUSÇA

  

Cem Gören'in geliştiridiği bu teknik ile Yabancı Dil öğrenmek artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Bu teknik ile Yabancı dil öğrenmeyi çok basit ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.Yeni bir dil öğrenmeye başlamanın keyfini yaşayacak,belki de dil öğrenmeyi hobiniz haline getirecek bir veya daha fazla dili kısa sürede öğrenebileceksiniz.

3 saatte RUSÇA eğitimi sonunda aslında RUSÇA nın çok zor bir dil olmadığını, öğrendiğiniz teknikler ile kelime hazinenizi hızla geliştireceğinizi, öğrendiğiniz kelimeleri unutmayacağınızı ve bu tekniği RUSÇA dışında diğer dillere uygulayabileceğinizi görecek ve daha sonra katılacağınız Temel Akademi Rusça Kursunda çok kısa sürede Rusçayı öğrenebileceksiniz.

Bu eğitim sonunda basit cümleler kurabilecek seviyeye gelebilirsiniz. 

Müthiş bir beyin jimnastiği yapacak,beyninizin gücünü keşfedeceksiniz. Beyninizi dinç ve zinde tutmanın yollarını keşfedeceksiniz. Dinç ve zinde bir beyin için Hafıza Teknikleri ile yabancı dilde kelime öğrenmekten iyisi yoktur. Yabancı dilde kelime öğrenme teknikleri ile beyin egzersizi yapın,eğlenerek dil öğrenin.

AW4.jpg

İsmail Demir

Çok etkili bir eğitim sistemi.Bu kadar kısa sürede çok fazla kelime öğrendim.Temel kavramları ise sıkılmadan öğrendim. Keşke İngilizceyi de başta böyle öğrenseydim.

AW3.jpg

Furkan Akdana

Hiç bilmediğim bir dil için 3 saatte yeterli eğitimi aldım.Rusçanın zor olmadığını düşünmeye başladım. Farklı bir öğrenme metodu ve daha kolay öğrenmek için yeterliydi.

AW2.jpg

Rümeysa Karakaya

3 saatte Rusça Eğitimini işe yarar buldum.Bir dilin kısa bir süre içinde hafızada kalıcı olarak öğrenebilmeyi keşfettim.Bu aldığım eğitimi başka dillerde de kullanabileceğim...

AW1.jpg

İrem Aşkın Mutlu

Dil öğrenmenin zevkine bu eğitim sayesinde vardım.Kafamda zor zannettiğim bir çok şeyin artık mümkün olduğuna inanıyorum. Teşekkürler.

Temel Akademi Rusça Kursları

 

A1 / Başlangıç Seviyesi -  A2/Ara Düzey

Rusçayı hiç bilmeyenler, en baştan başlayarak Rusçayı öğrenmek isteyenler veya Rusçayı  çok az bilenler için düzenlenmiş Rusça kursudur.

A1 Kurs içeriği    :  Alfabe , Dil Bilgisi , Temel okuma ve yazma ve Temel konuşma konularından oluşan bu kur  Avrupa Dil Portfolyosuna göre A1 seviyesidir.

Başlangıç seviye öncelikle Kril alfabesinin tanıma ve temel gramer yapılarını öğrenmeyi kapsar. Daha sonra sosyal hayatta iletişim kurabilmesi için temel kavramlar ve gramer bilgileri verilmektedir.

Bu seviyeyi bitiren bir öğrencinin 800-1000 arasında kelime bilmesi, sosyal hayatta temel seviyede iletişim kurup ve sürdürebilmesi  ve asgari dil araçlarını kullanabilir olması beklenmektedir.

Örneğin tanışma,kendisi veya üçüncü kişi hakkında bilgi verme,telefon ve adres bilgilerini verme/alma,yer tarifi,fiyat sorma, sipariş verme,davet alma/verme, kutlama mesajı alma /verme gibi sosyal hayatta iletişim kurmak için temel olacak dil seviyesine gelmesi hedeflenmektedir.

Kurs Süresi    :   60 saat / 2,5 ay

Haftalık Süre :    6  saat / 10 hafta

Bu kurs bitiminde yapılacak değerlendirme sonucu başarılı olan kursiyerler A2 seviyesine devam etmeye hak kazanırlar.

A2 Kurs içeriği    :  Başlangıç düzeyinden sonra Ara Düzey olarak adlandırılan bu kur Avrupa Dil Portfolyosuna göre A2 seviyesidir.

Bu seviyede , artık Rusçanın temel bilgilerine sahip katılımcılar , sosyal,kültürel  ve günlük hayatta iletişim kurabilecek seviyede dil öğrenmeye başlarlar. Bu seviyeyi bitiren bir öğrencinin en az 1000-1300 arası kelime bilmesi, günlük sosyal hayatta tek başına işlerini yürütebilmesi beklenmektedir.

Örneğin günlük gazete ,dergi,ilan,pano gibi yerlerde kısa metinleri okuyabilme ve anlayabilme seviyesinde olması ,tek başına alışveriş yapabilme , toplu taşıma araçlarına binebilme gibi durumlarda Rusçayı gerektiği gibi kullanması beklenmektedir.

Kurs Süresi    :   60 saat / 2,5 ay

Haftalık Süre :    6  saat / 10 hafta

Bu kurs bitiminde yapılacak değerlendirme sonucu başarılı olan kursiyerler B1 seviyesine devam etmeye hak kazanırlar.

Temel Akademi Rusça  Özel ders

 

 Temel Akademi Rusça Özel Dersleri her seviyede Özel olarak Rusça öğrenmek isteyenler için kişiye özel olarak yapılmaktadır.

 

 - Rusçayı hiç bilmeyenler ve çok hızlı bir şekilde birebir dersler ile öğrenmek isteyenler

 - Rusçayı  az bilenler ve bilgisini arttırmak isteyenler

 - Rusçayı iş hayatında kullanan iş insanları

 - Firmanızda çalışan ve Rusça öğrenmek isteyen personelinize Özel Rusça dersleri

 Size özel oluşturacağımız ders içerikleri ile ihtiyacınız olan Rusçayı kısa sürede öğrenebileceksiniz.

 

  Temel Akademi Özel Rusça Dersleri dilerseniz bizim kurumumuzda , dilerseniz şirketinizde size özel oluşturacağımız ders programı ile çok kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz şekilde düzenlenmektedir.   

 

 Özel Ders Hocalarımız Türkçe-Rusça veya İngilizce -Rusça bilmektedir. 

 İhtiyacınız olan Rusçayı en üst düzeyde ve en kolay şekilde size öğretmek için özel ders programları uygulamaktadır.