Yabancılar için Türkçe Kursu

( Turkish for Foreigners)

TEMEL AKADEMİ YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE KURSU

  Temel Akademi Yabancılar için Tükçe Kursu , Türkiye'de yaşayan veya yaşamayı planlayan yabancıların Türkçe öğrenmek veya var olan Türkçelerini geliştirmek ve kurs sonunda belge ve sertifika almalarını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

  Temel Akademi Yabancılar için Tükçe Kursu , Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı kapsamında 6 seviye ile dil yetkinliğini belirlemeye yönelik olan bir Türkçe kursudur. 

  Avrupa Dilleri Çerçeve Programı, Avrupa'da yabancı dil öğrenimi için belirlenmiş ortak değerlendirme ve referans sistemidir. Bu sistem en az altı seviye ile farklı alanlardaki dil yetkinliğini değerlendirir.

Z2020 yabancılara türkçe.jpeg
Z2021.jpg
yabancılar türkçe2.jpeg
Z20190627-WA0003.jpg

Yabancılara Türkçe Kursu Seviyeleri

Temel Akademi Yabancılar için Tükçe Kursu, 3 temel düzey ve 6 seviyeden oluşmaktadır;

(A1-A2) ( 160 saat) 

* A1 SEVİYE ( 80 saat)          

* A2 SEVİYE ( 80 saat)      

 

  ( B1-B2) 160 saat) 

* B1 SEVİYE ( 80 saat)   

* B2 SEVİYE ( 80 saat)   

  Temel Akademi Yabancılar için Tükçe Kursu , konusunda uzman, son derece tecrübeli , Türkçe hakkında akademik çalışmalar yapmış profesyonel Türkçe Öğretmenleri tarafından verilir. 

   Sınıflarımız her türlü öğrenme ve öğretme materyallerine ve teknolojik donanıma sahip, aydınlık ve ferah , 8-12 kişilik kapasitedir.

   Kitaplarımız Türkçe öğrenmek için her seviyeye uygun , öğrenmeyi kolaylaştırıcı pratik yapmaya ağırlık veren güncel kitaplar olup kitap setlerimizin içinde öğrencilerimizin kendi kendine çalışmasını teşvik edici CD ve DVD ler bulunmaktadır.

YABANCILAR İÇİN

TÜRKÇE

KURSU

ÖĞRENCİ BELGESİ

VİZE İŞLEMLERİ

İKAMET İŞLEMLERİ

YÖS

YABANCI ÖĞRENCİ SINAVI

HAZIRLIK KURSLARI

BAŞLADI

Temel Akademi Yabancılar için Tükçe Kursuna, NASIL KAYIT YAPTIRABİLİRİM?

 

Öncelikle yurt dışında yaşayan ve Türkiye'ye gelip  Temel Akademi Türkçe kurslarına katılmak isteyenler aşağıdaki formu doldurup kurumumuza göndermelidir.  

 

Formu doldurduktan sonra ön kayıt işlemlerini başlayan öğrenciler, kendilerine verilen veya gönderilen “Kabul Mektubu” (Acceptance Letter) ile Türkiye Cumhuriyeti Dış Temsilciliklerine başvurarak “Türkçe Dil Kursu Vizesi” alabilmekte ve Türkiye’ye geldiklerinde kursumuza kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra Kursumuzdan alacağı öğrenci belgesi ile kurs süresi boyunca “Oturma İzni” (Residence Permit) alabilmektedirler.

“Kabul Mektubu” (Acceptance Letter) alabilmek için ön kayıt formumuzu doldurup mektup ücretini bankaya yatırmanız gerekmektedir. Bankaya yatırdığınız tutar daha sonra kursumuza kesin kayıt yaptırdığınızda kurs ücretinden düşülecektir.

Kayıt Vize ve İkamet İşlemleri için detaylı bilgi için   

Detaylı bilgi için 0546 4570082 telefonu arayabilirsiniz. 

Yada

aşağıdaki Formu doldurursanız biz sizi arayalım